PLAN KOLĘDY 2019

Odwiedziny duszpasterskie 2018/2019
Parafia MB Różańcowej
w Rybniku-Niedobczycach
 

15 listopada 2018 czwartek godz. 14.30

Jana Kazimierza 12-4 i Górnośląska 155 – 131b (od Radlina do kościoła obie strony)

16 listopada 2018 piątek godz. 17.30

Wrębowa 19dc

17 listopada 2018 sobota godz. 10.00

Wrębowa 17dcba

22 listopada 2018 czwartek godz. 14.30

Wyrobiskowa od końca i Szybowa od końca

23 listopada 2018 piątek godz. 17.30

Wrębowa 19ba

24 listopada 2018 sobota godz. 10.00

Odległa 55-1

29 listopada 2018 czwartek godz. 14.30

Karlika od początku i Wiertnicza od końca

30 listopada 2018 piątek godz. 17.30

Górniczego Stanu od końca

01 grudnia 2018 sobota godz. 10.00

Sztygarska od końca

06 grudnia 2018 czwartek godz. 14.30

Wrębowa 5dcb

07 grudnia 2018 piątek godz. 17.30

Pokładowa od końca

08 grudnia 2018 sobota godz. 10.00

Wrębowa 4dcba

13 grudnia 2018 czwartek godz. 14.30

Wrębowa 5a i Wrębowa 3dc

20 grudnia 2018 czwartek godz. 14.30

Wrębowa 3ba

21 grudnia 2018 piątek godz. 17.30

Wrębowa 2dc

22 grudnia 2018 sobota godz. 12.00 (!)

Wrębowa 2ba

27 grudnia 2018 czwartek godz. 14.30

Wrębowa 15dcb

28 grudnia 2018 piątek godz. 16.45

Wrębowa 15a i Wrębowa 14d

29 grudnia 2018 sobota godz. 10.00

Wrębowa 1dcba

30 grudnia 2018 niedziela

godz. 13.00 Wrębowa 14c

godz. 16.00 Wrębowa 14ba

02 stycznia 2019 środa godz. 14.30

Wrębowa 6dcb

03 stycznia 2019 czwartek godz. 14.30

Wrębowa 6a i Wrębowa 7dc

04 stycznia 2019 piątek godz. 17.30

Wrębowa 7ba

05 stycznia 2019 sobota godz. 10.00

Wrębowa 8fed

06 stycznia 2019 niedziela

godz. 13.00 Wrębowa 8c

godz. 16.00 Wrębowa 8ba

07 stycznia 2019 poniedziałek g. 14.30

Wrębowa 10fed

08 stycznia 2019 wtorek godz. 14.30

Wrębowa 10cba

09 stycznia 2019 środa godz. 14.30

Wrębowa 13fed

10 stycznia 2019 czwartek godz. 14.30

Wrębowa 13cba

11 stycznia 2019 piątek godz. 17.30

Boczna 15dc

12 stycznia sobota godz. 12.00 (!)

Boczna 15 ba i Boczna 13d

13 stycznia 2019 niedziela

godz. 13.00 Boczna 13c

godz. 16.00 Boczna 13 ba

14 stycznia 2019 poniedziałek g. 14.30

Boczna 11dcb

15 stycznia 2019 wtorek godz. 14.30

Boczna 11a i Boczna domki 12-4

16 stycznia 2019 środa godz. 14.30

Wrębowa 16fed

17 stycznia 2019 czwartek godz. 14.30

Wrębowa 16cba

18 stycznia 2019 piątek godz. 17.30

Górnośląska 136 – 110a

19 stycznia 2019 sobota godz. 10.00

Barbórki 17-1, Związkowa 3-3a, Górnośląska 127-105a

20 stycznia 2019 niedziela

godz. 13.00 Andersa 8abc, 6, 4

godz. 16.00 Andersa 16ba

21 stycznia 2019 poniedziałek g. 14.30

Andersa 22ba, 20ba, 18ba

22 stycznia 2019 wtorek godz. 14.30

Andersa 28ba, 26ba,24ba

23 stycznia 2019 środa godz. 14.30

Paderewskiego 44-31

24 stycznia 2019 czwartek godz. 14.30

Związkowa domy prywatne od końca, Związkowa 30ba

25 stycznia 2019 piątek godz. 17.30

Wiertnicza 46ab, 44

26 stycznia 2019 sobota godz. 10.00

Andersa 42cd, 44, 42, 40, 38,37,36, 34, 30

27 stycznia 2019 niedziela

godz. 13.00 Paderewskiego 46c

godz. 16.00 Paderewskiego 46ba

28 stycznia 2019 poniedziałek g. 14.30

Paderewskiego 48cba

Kolęda dodatkowa

02 lutego 2019 sobota godz. 10.00

Close Menu